Referencie

Na svojej ceste som spoznala stovky ľudí. Spätné väzby na našu spoluprácu ma sústavne posúvajú ďalej.

Barbara je pre mňa výnimočnou osobou nie len z odborného, ale aj z ľudského hľadiska, vďaka jej nesmiernemu nadšeniu a zápalu. Kedykoľvek má možnosť, rada vedomosti zdieľa so všetkými, komu by mohli byť čo i len trošku nápomocné. Odborné vedomosti podáva ľudskou rečou za účelom vzdelávania pre každého, koho táto problematika zaujíma. Veľa skúseností má aj s výživou detí, čo nie je bežné, ale aj s optimalizáciou stravovania vegetariánov a vegánov.
Mgr. Michal PáleníkDietológ relácie Extrémne premeny, CEO spoločnosti Planeat, s.r.o.
Barbaru som mala to šťastie spoznať, ako hlavnú lektorku na kurze zdravej výživy. Hneď som si všimla jej vysokú rozhľadenosť a odbornosť vo všetkom čo sa jej študenti, vrátane mňa neustále pýtali. Jej dopodrobna profesionálne vypracované prednášky som hltala od A po Z. Keď som šla na tento kurz mala som mnoho nezodpovedaných otázok aj vedeckého charakteru. Po pravde som ani nečakala, že mi na ne niekto adekvátne odpovie. To som sa však veľmi mýlila. Barbara nielen dokázala na všetko komplexne odpovedať, ale robí to tak, že vôbec nemáte pocit, že ju obťažujete, alebo by nemala ochotu. Viem, že je neustále atakovaná otázkami od všetkých svojich študentov, ktorým ponúkla neustálu pomoc pri konzultovaní klientov, ktorí sa podujmú na zlepšenie svojho stavu pomocou výživy, napriek tomu vždy odpovie na každý mail veľmi dôkladne. Tak to vyzerá keď človek robí prácu, ktorú miluje, má pre ňu zapálenie a vysokú odpornosť. Barbara je mojou veľkou inšpiráciou, ako byť lepšia vo svojom obore. Vážim si ju nielen pre jej múdrosť, ale aj ľudskosť.
Mirka LuberdováModelka, Ambasádorka projektu HÝBSA Slovensko , výživová poradkyňa
Barbara ma zaujala nielen po stránke teoretickej, ale aj praktickej – ocenila som, že má sama vyskúšaných niekoľko výživových smerov, pozná negatíva aj pozitíva a nepresadzuje len svoje presvedčenia. Spolupráca s ňou bola príjemná, aj na kurzoch, aj v súkromí. Veľké ďakujem dávam za to, že mi vždy zodpovedala na všetky položené otázky.
Monika TóthováAutorka a tvorca Rawplacky.sk
Odkedy som sa začala venovať strave, cvičeniu a neskôr aj práci osobného trénera chodila som po mnohých školeniach na Slovensku aj v Čechách a vyhľadávala odborníkov, ktorí by ma mohli niečo nové naučiť. O Barbare som sa dozvedela pár rokov dozadu od bratranca, ktorý je profesionálny športovec a svoj stravovací plan zveril práve do rúk Barbary. Nesmierne si pochvaľoval, ako mu to všetko sedí a že Barbara je jednoducho kapacita. Neskôr som sama absolvovala kurz Poradca pre výživu. Keď som potom Barbaru prvý krát počúvala na prednáške, bolo mi jasné, že to je odborníčka, s akou som sa ešte nestretla. Neskutočne fundovane dokázala odpovedať absolútne na všetko. Od stravy, cez anatómiu, choroby... a to úplne dopodrobna. Nesmierne obdivujem ľudí, ktorí sa rozumejú tomu čo robia a Biba to robí ešte tak excelentne, že keď rozpráva o problematike jednoducho nechcete, aby prestala, pretože ste úplne uchvátený všetkými vedomosťami a informáciami, ktoré vám dáva. Som nesmierne rada, že som mala tú česť byť poslucháčkou takéhoto špičkového odborníka.
Lucia ŽuffováProfesionálny fitness tréner a výživový poradca
Už dlhší čas ma zaujímala problematika a témy týkajúce sa zdravého stravovania, zdravého životného štýlu a všetko, čo je s tým spojené. Tak som začala aktívne vyhľadávať na internete kurzy o výžive, až som sa dostala k Barbare. Ísť na kurz výživy pod vedením Barbary bol jeden z najlepších krokov, ktoré som urobila. Z každej prednášky som bola unesená, nadšená a nevedela som sa dočkať, kedy bude ďalšia prednáška. Barbara je skvelý odborník. Každá jedna prednáška bola veľmi zaujímavá, dozvedela som sa veľa nových informácií, prednášky boli vždy na vysokej úrovni a prednesené tak, že to každý laik pochopil. Barbara je nielen vzdelaná a sčítaná po odbornej stránke, ale perfektná aj ako človek.
Ivana KrištofovičováMama a zdravotná sestra
Barbara nikdy nikoho do ničoho netlačí. Všetko je celkom prirodzené, nenásilné a spontánne. Barbaru som potrebovala kontaktovať ohľadne stravovacieho plánu pre môjho brata, profesionálneho motocyklového jazdca. Dá sa teda povedať, že sme sa skontaktovali vďaka bratovi, ešte presnejšie vďaka bratovmu kamarátovi, ktorý nám ju odporučil, že je fakt výborná v tom čo robí. Na tom by však nebolo nič zvláštne, alebo zaujímavé, ale vyšlo to z úst tvrdého chlapa „drsného boxeristu“ ,a takto pochvalne hovoril o bývalej tanečníčke, profesne odborníčke v genetike. Hneď po prvom telefonickom rozhovore som mala z Barbary výborný dojem. Nenútená konverzácia sa niesla v priateľskom duchu a to som veľmi oceňovala. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, po ktorom som sa len utvrdila, že sme a budeme v správnych rukách. Od toho dňa som v Barbare našla trpezlivého mentora, ochotného vždy poradiť a pomôcť. Svojou znalosťou, energiou, profesionalitou a pozitivitou dokáže nadchnúť každého.
Tatiana UrblíkováMama a manažérka profesionálneho športovca
Bibi som mala tú česť a zároveň šťastie poznať z viacerých aspektov, či už ako človeka, odborníčku, konzultantku, lektorku... Odborne i ľudsky ma zaujala svojím širokým prehľadom, vedomosťami, skúsenosťami, otvorenosťou, prirodzenosťou, záujmom a obrovskou ochotou. Je jedným z tých vzácnych ľudí, ktorým na prvý pocit dokážete dôverovať. Ako záštita inštitútu a osoba žijúca tým, čo hlása, Vás dokáže bezprostredne inšpirovať. Navyše sa neskutočne orientuje aj vo výžive detí, vďaka čomu mi ochotne pomáha aj pri liečbe mojej malej dcérky. Málokedy stretnete takúto fundovanú odborníčku s ľudskou tvárou, ktorá sa vie poctivo a detailne pozrieť na Váš individuálny problém.
Jana Sekerková
Barbaru som oslovil s pôvodným zámerom posúdiť vyváženosť môjho jedálneho lístka. Hneď od začiatku ma nadchol jej ľudský prístup, zápal s akým rieši každý podnet, jej profesionálny prístup, odbornosť a veľký rozhľad v nielen vo výžive ale aj ostatných vecí spojených so stravovacími návykmi. Vďaka jej prístupu k danej problematike nielen že odhalila chyby v stravovaní ale svojím komplexným riešením odhalila zdravotné problémy, ktoré boli spôsobené nevhodnou skladbou jedálneho lístka. Podrobne vysvetlila všetky zistenia a spracovala nutričný plán, na základe ktorého sa mi výrazne zlepšil zdravotný stav a znížil pocit únavy. Do dnešného dňa sa na Barbaru s dôverou obraciam s radami a konzultáciami ohľadne stravovania.
Marián KlepáčInštruktor jógy, fyzioterapeut
Barbara mi vypracovala podrobné odporúčania ako postupovať pri mojich zdanlivo nesúvisiacich problémoch. Po 3 mesiacoch na protizápalovom režime sa mám výborne. Konečne po tých vyše dvoch rokoch sa mám ako kedysi, cítim sa úplne zdravá 🙂 Odkedy som začala dodržiavať diétu, odvtedy sa mám super - na začiatku sa to ešte vyvíjalo a občas boli aj mierne zhoršenia, ale to malo vždy dôvod. V princípe som už tie 3 mesiace fit 🙂 Teraz to už vnímam ako dosť stabilné, stihla som pridať aj veľa potravín z pôvodne vylúčených a skoro nič z toho mi nerobí problém (dokonca raz omylom aj lepok, veľa lepku, čo mi predtým veľmi vadilo a nič mi z toho nebolo). Nehovoriac aj o námahe, športe, turistike...to by som ešte nedávno nedala. Takže naozaj obrovská vďaka 🙂
Katka F.
Barbaru som oslovila v súvislosti s mojim priberaním. Mala som dojem, že sa stravujem dobre a jem relatívne málo, a i tak som nedokázala chudnúť. Barbara mi konečne pomohla pochopiť súvislosti, príčiny prečo je to u mňa tak a nastavila mi jedálniček, ktorého dodržiavaním som sa konečne stabilizovala. Pridanou hodnotou je, že sa cítíim oveľa lepšie a zdravšie a konečne mám aj dosť energie.
Gabriela M.
Mala som dojem, že moja dcéra neje dostatočne, ale nebola som si tým istá. Už dávnejšie odmietala rôzne potraviny, experimentovala a stala sa z nej vegánka. Má len 16 rokov a nebola som si istá, či je to v poriadku. Pani Sviežená nám analyzovala stravu a zistila mnohé nedostatky a chýbajúce živiny. V podstate nám pomohla odvrátiť katastrofu. Dcéra je spokojná, že jej ostal vegetariánsky jedálniček, ale pritom tam nechýba nič dôležité.
Zuzana L.
Už dlho som mala problémy s nafukovaním, s váhou, necítila som sa dobre vo svojom tele. Dlho som sa s tým trápila, kým som sa odhodlala osloviť poradcu. Prekvapilo ma, aká je služba komplexná. Myslela som, že dostanem jedálniček – od začiatku som bola nejako pochybovačne nastavená. Nakoniec som musela aj ja pracovať – zapisovať si, čo jem, celý čas som s p. Svieženou spolupracovala. Prešli sme si celé moje stravovanie, zistila som, kde robím chyby a čo mi v strave chýba, tiež prečo ma nafukuje. Dostala som do rúk vlastný stravovací režim, podľa ktorého si teraz pripravujem jedlá a je to veľký rozdiel – najmä v tom ako sa cítim. Som za to veľmi vďačná, doslova sa m zmenil život.
Zdena S.
Pani Barbaru som oslovila, keď sme si už nevedeli dať rady. Ja som mala štítnu žľazu, brala som lieky, ale chcela som schudnúť. Dcérka celiatička, manžel alergik. Vedela som, že musíme niečo robiť so stravou, dosť často sme bývali chorí, hlavne v zimnom období. Vždy som si vedela nájsť informácie na internete, aj recepty, ale potrebovala som to všetko nejako skĺbiť pre celú rodinu. Nakoniec som sa rozhodla pre odborníka. A dobre som urobila. Pani Sviežená nám nastavila stravu pre celú rodinu, ktorá prospieva každému. Povysvetľovala mi všelijaké veci a súvislosti, čo som netušila. Stravovací režim, ktorý som dostala, vyzeral na prvý pohľad dosť náročne, ale keď som si ho celý prešla a začala podľa neho pripravovať stravu, už po dvoch týždňoch to šlo úplne hladko. Potraviny z komory išli do koša a nahradili ich nové. Všetko sa u nás zmenilo. Poslednú zimu sme už ani neboli chorí a ja som schudla podľa predstáv. Som veľmi spokojná s celou službou.
Lea K.
Mala som problém s emočným jedením a prejedaním. Myslela som si, že viem veľa o správnom stravovaní, bola som expert na striktne diéty, a preto som hľadala niekoho, kto ma bude sprevádzať na tejto ceste nejaký čas. Bibin prístup je veľmi profesionálny, individuálny, ale najmä ľudsky. Vždy ma vypočula bez posudzovania a odcudzovania. Pochopila som, že toto je cesta navždy. Za moju zmenu som jej nesmierne vďačná. Odporúčam každému, kto hľadá top odborníka v tejto oblasti. Bibi je naozaj top!!
Renátka S.Realitná maklérka žijúca v UK
U Barbary som absolvovala dlhodobý program. Vždy som vedela čo mám jesť, ale stále som sa prejedala. Bola som frustrovaná a skeptická k výživovým poradcom, ktorý nerozumeli skutočne mojim problémom. S Barbarou sme šli hlbšie, riešili sme moje vzorce správania a ja som postupne pochopila, že viem ovládať svoje chute. Začala som sa dívať úplne inak na môj život a na to čo cítim a prečo to potláčam. Uvidela som súvislosť medzi potlačeným hnevom a prejedaním. Barbara mi dala nástroje, ako pracovať so sebou a s jedlom.
Zdenka F.

Referencie

Na svojej ceste som spoznala stovky ľudí. Spätné väzby na našu spoluprácu ma sústavne posúvajú ďalej.

Barbara je pre mňa výnimočnou osobou nie len z odborného, ale aj z ľudského hľadiska, vďaka jej nesmiernemu nadšeniu a zápalu. Kedykoľvek má možnosť, rada vedomosti zdieľa so všetkými, komu by mohli byť čo i len trošku nápomocné. Odborné vedomosti podáva ľudskou rečou za účelom vzdelávania pre každého, koho táto problematika zaujíma. Veľa skúseností má aj s výživou detí, čo nie je bežné, ale aj s optimalizáciou stravovania vegetariánov a vegánov.
Mgr. Michal PáleníkDietológ relácie Extrémne premeny, CEO spoločnosti Planeat, s.r.o.
Barbaru som mala to šťastie spoznať, ako hlavnú lektorku na kurze zdravej výživy. Hneď som si všimla jej vysokú rozhľadenosť a odbornosť vo všetkom čo sa jej študenti, vrátane mňa neustále pýtali. Jej dopodrobna profesionálne vypracované prednášky som hltala od A po Z. Keď som šla na tento kurz mala som mnoho nezodpovedaných otázok aj vedeckého charakteru. Po pravde som ani nečakala, že mi na ne niekto adekvátne odpovie. To som sa však veľmi mýlila. Barbara nielen dokázala na všetko komplexne odpovedať, ale robí to tak, že vôbec nemáte pocit, že ju obťažujete, alebo by nemala ochotu. Viem, že je neustále atakovaná otázkami od všetkých svojich študentov, ktorým ponúkla neustálu pomoc pri konzultovaní klientov, ktorí sa podujmú na zlepšenie svojho stavu pomocou výživy, napriek tomu vždy odpovie na každý mail veľmi dôkladne. Tak to vyzerá keď človek robí prácu, ktorú miluje, má pre ňu zapálenie a vysokú odpornosť. Barbara je mojou veľkou inšpiráciou, ako byť lepšia vo svojom obore. Vážim si ju nielen pre jej múdrosť, ale aj ľudskosť.
Mirka LuberdováModelka, Ambasádorka projektu HÝBSA Slovensko , výživová poradkyňa
Barbara ma zaujala nielen po stránke teoretickej, ale aj praktickej – ocenila som, že má sama vyskúšaných niekoľko výživových smerov, pozná negatíva aj pozitíva a nepresadzuje len svoje presvedčenia. Spolupráca s ňou bola príjemná, aj na kurzoch, aj v súkromí. Veľké ďakujem dávam za to, že mi vždy zodpovedala na všetky položené otázky.
Monika TóthováAutorka a tvorca Rawplacky.sk
Odkedy som sa začala venovať strave, cvičeniu a neskôr aj práci osobného trénera chodila som po mnohých školeniach na Slovensku aj v Čechách a vyhľadávala odborníkov, ktorí by ma mohli niečo nové naučiť. O Barbare som sa dozvedela pár rokov dozadu od bratranca, ktorý je profesionálny športovec a svoj stravovací plan zveril práve do rúk Barbary. Nesmierne si pochvaľoval, ako mu to všetko sedí a že Barbara je jednoducho kapacita. Neskôr som sama absolvovala kurz Poradca pre výživu. Keď som potom Barbaru prvý krát počúvala na prednáške, bolo mi jasné, že to je odborníčka, s akou som sa ešte nestretla. Neskutočne fundovane dokázala odpovedať absolútne na všetko. Od stravy, cez anatómiu, choroby... a to úplne dopodrobna. Nesmierne obdivujem ľudí, ktorí sa rozumejú tomu čo robia a Biba to robí ešte tak excelentne, že keď rozpráva o problematike jednoducho nechcete, aby prestala, pretože ste úplne uchvátený všetkými vedomosťami a informáciami, ktoré vám dáva. Som nesmierne rada, že som mala tú česť byť poslucháčkou takéhoto špičkového odborníka.
Lucia ŽuffováProfesionálny fitness tréner a výživový poradca
Už dlhší čas ma zaujímala problematika a témy týkajúce sa zdravého stravovania, zdravého životného štýlu a všetko, čo je s tým spojené. Tak som začala aktívne vyhľadávať na internete kurzy o výžive, až som sa dostala k Barbare. Ísť na kurz výživy pod vedením Barbary bol jeden z najlepších krokov, ktoré som urobila. Z každej prednášky som bola unesená, nadšená a nevedela som sa dočkať, kedy bude ďalšia prednáška. Barbara je skvelý odborník. Každá jedna prednáška bola veľmi zaujímavá, dozvedela som sa veľa nových informácií, prednášky boli vždy na vysokej úrovni a prednesené tak, že to každý laik pochopil. Barbara je nielen vzdelaná a sčítaná po odbornej stránke, ale perfektná aj ako človek.
Ivana KrištofovičováMama a zdravotná sestra
Barbara nikdy nikoho do ničoho netlačí. Všetko je celkom prirodzené, nenásilné a spontánne. Barbaru som potrebovala kontaktovať ohľadne stravovacieho plánu pre môjho brata, profesionálneho motocyklového jazdca. Dá sa teda povedať, že sme sa skontaktovali vďaka bratovi, ešte presnejšie vďaka bratovmu kamarátovi, ktorý nám ju odporučil, že je fakt výborná v tom čo robí. Na tom by však nebolo nič zvláštne, alebo zaujímavé, ale vyšlo to z úst tvrdého chlapa „drsného boxeristu“ ,a takto pochvalne hovoril o bývalej tanečníčke, profesne odborníčke v genetike. Hneď po prvom telefonickom rozhovore som mala z Barbary výborný dojem. Nenútená konverzácia sa niesla v priateľskom duchu a to som veľmi oceňovala. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, po ktorom som sa len utvrdila, že sme a budeme v správnych rukách. Od toho dňa som v Barbare našla trpezlivého mentora, ochotného vždy poradiť a pomôcť. Svojou znalosťou, energiou, profesionalitou a pozitivitou dokáže nadchnúť každého.
Tatiana UrblíkováMama a manažérka profesionálneho športovca
Bibi som mala tú česť a zároveň šťastie poznať z viacerých aspektov, či už ako človeka, odborníčku, konzultantku, lektorku... Odborne i ľudsky ma zaujala svojím širokým prehľadom, vedomosťami, skúsenosťami, otvorenosťou, prirodzenosťou, záujmom a obrovskou ochotou. Je jedným z tých vzácnych ľudí, ktorým na prvý pocit dokážete dôverovať. Ako záštita inštitútu a osoba žijúca tým, čo hlása, Vás dokáže bezprostredne inšpirovať. Navyše sa neskutočne orientuje aj vo výžive detí, vďaka čomu mi ochotne pomáha aj pri liečbe mojej malej dcérky. Málokedy stretnete takúto fundovanú odborníčku s ľudskou tvárou, ktorá sa vie poctivo a detailne pozrieť na Váš individuálny problém.
Jana Sekerková
Barbaru som oslovil s pôvodným zámerom posúdiť vyváženosť môjho jedálneho lístka. Hneď od začiatku ma nadchol jej ľudský prístup, zápal s akým rieši každý podnet, jej profesionálny prístup, odbornosť a veľký rozhľad v nielen vo výžive ale aj ostatných vecí spojených so stravovacími návykmi. Vďaka jej prístupu k danej problematike nielen že odhalila chyby v stravovaní ale svojím komplexným riešením odhalila zdravotné problémy, ktoré boli spôsobené nevhodnou skladbou jedálneho lístka. Podrobne vysvetlila všetky zistenia a spracovala nutričný plán, na základe ktorého sa mi výrazne zlepšil zdravotný stav a znížil pocit únavy. Do dnešného dňa sa na Barbaru s dôverou obraciam s radami a konzultáciami ohľadne stravovania.
Marián KlepáčInštruktor jógy, fyzioterapeut
Barbara mi vypracovala podrobné odporúčania ako postupovať pri mojich zdanlivo nesúvisiacich problémoch. Po 3 mesiacoch na protizápalovom režime sa mám výborne. Konečne po tých vyše dvoch rokoch sa mám ako kedysi, cítim sa úplne zdravá 🙂 Odkedy som začala dodržiavať diétu, odvtedy sa mám super - na začiatku sa to ešte vyvíjalo a občas boli aj mierne zhoršenia, ale to malo vždy dôvod. V princípe som už tie 3 mesiace fit 🙂 Teraz to už vnímam ako dosť stabilné, stihla som pridať aj veľa potravín z pôvodne vylúčených a skoro nič z toho mi nerobí problém (dokonca raz omylom aj lepok, veľa lepku, čo mi predtým veľmi vadilo a nič mi z toho nebolo). Nehovoriac aj o námahe, športe, turistike...to by som ešte nedávno nedala. Takže naozaj obrovská vďaka 🙂
Katka F.
Barbaru som oslovila v súvislosti s mojim priberaním. Mala som dojem, že sa stravujem dobre a jem relatívne málo, a i tak som nedokázala chudnúť. Barbara mi konečne pomohla pochopiť súvislosti, príčiny prečo je to u mňa tak a nastavila mi jedálniček, ktorého dodržiavaním som sa konečne stabilizovala. Pridanou hodnotou je, že sa cítíim oveľa lepšie a zdravšie a konečne mám aj dosť energie.
Gabriela M.
Mala som dojem, že moja dcéra neje dostatočne, ale nebola som si tým istá. Už dávnejšie odmietala rôzne potraviny, experimentovala a stala sa z nej vegánka. Má len 16 rokov a nebola som si istá, či je to v poriadku. Pani Sviežená nám analyzovala stravu a zistila mnohé nedostatky a chýbajúce živiny. V podstate nám pomohla odvrátiť katastrofu. Dcéra je spokojná, že jej ostal vegetariánsky jedálniček, ale pritom tam nechýba nič dôležité.
Zuzana L.
Už dlho som mala problémy s nafukovaním, s váhou, necítila som sa dobre vo svojom tele. Dlho som sa s tým trápila, kým som sa odhodlala osloviť poradcu. Prekvapilo ma, aká je služba komplexná. Myslela som, že dostanem jedálniček – od začiatku som bola nejako pochybovačne nastavená. Nakoniec som musela aj ja pracovať – zapisovať si, čo jem, celý čas som s p. Svieženou spolupracovala. Prešli sme si celé moje stravovanie, zistila som, kde robím chyby a čo mi v strave chýba, tiež prečo ma nafukuje. Dostala som do rúk vlastný stravovací režim, podľa ktorého si teraz pripravujem jedlá a je to veľký rozdiel – najmä v tom ako sa cítim. Som za to veľmi vďačná, doslova sa m zmenil život.
Zdena S.
Pani Barbaru som oslovila, keď sme si už nevedeli dať rady. Ja som mala štítnu žľazu, brala som lieky, ale chcela som schudnúť. Dcérka celiatička, manžel alergik. Vedela som, že musíme niečo robiť so stravou, dosť často sme bývali chorí, hlavne v zimnom období. Vždy som si vedela nájsť informácie na internete, aj recepty, ale potrebovala som to všetko nejako skĺbiť pre celú rodinu. Nakoniec som sa rozhodla pre odborníka. A dobre som urobila. Pani Sviežená nám nastavila stravu pre celú rodinu, ktorá prospieva každému. Povysvetľovala mi všelijaké veci a súvislosti, čo som netušila. Stravovací režim, ktorý som dostala, vyzeral na prvý pohľad dosť náročne, ale keď som si ho celý prešla a začala podľa neho pripravovať stravu, už po dvoch týždňoch to šlo úplne hladko. Potraviny z komory išli do koša a nahradili ich nové. Všetko sa u nás zmenilo. Poslednú zimu sme už ani neboli chorí a ja som schudla podľa predstáv. Som veľmi spokojná s celou službou.
Lea K.
Mala som problém s emočným jedením a prejedaním. Myslela som si, že viem veľa o správnom stravovaní, bola som expert na striktne diéty, a preto som hľadala niekoho, kto ma bude sprevádzať na tejto ceste nejaký čas. Bibin prístup je veľmi profesionálny, individuálny, ale najmä ľudsky. Vždy ma vypočula bez posudzovania a odcudzovania. Pochopila som, že toto je cesta navždy. Za moju zmenu som jej nesmierne vďačná. Odporúčam každému, kto hľadá top odborníka v tejto oblasti. Bibi je naozaj top!!
Renátka S.Realitná maklérka žijúca v UK
U Barbary som absolvovala dlhodobý program. Vždy som vedela čo mám jesť, ale stále som sa prejedala. Bola som frustrovaná a skeptická k výživovým poradcom, ktorý nerozumeli skutočne mojim problémom. S Barbarou sme šli hlbšie, riešili sme moje vzorce správania a ja som postupne pochopila, že viem ovládať svoje chute. Začala som sa dívať úplne inak na môj život a na to čo cítim a prečo to potláčam. Uvidela som súvislosť medzi potlačeným hnevom a prejedaním. Barbara mi dala nástroje, ako pracovať so sebou a s jedlom.
Zdenka F.

Pripravená na skutočnú zmenu?

Nielen vo vzťahu k jedlu, ale najmä vo vzťahu k sebe samej?

Tak si tu správne!