Akadémia Barbary Svieženej

9-mesačný ONLINE VÝCVIK

Staň se BRILANTNÝM MAJSTROM v oblasti profesionálneho nutričného mentoringu pri emočnom jedení a závislosti na jedle

a otvor si dvere

k PROFITABILNÉMU PODNIKANIU

Aby si sa stala profesionálnym mentorom, potrebuješ prejsť nielen profesnou, ale aj osobnou premenou.

 • Vo výcviku získaš to, čo skutočne hľadáš – schopnosť do hĺbky pomáhať tým, ktorí Ťa už teraz potrebujú.
 • Prejdeš hlbokou osobnou premenou a doliečiš svoje dávne zranenia, ktoré Ti bránili nekonečne rásť
 • Už nikdy nebudeš pochybovať o sebe a svojich schopnostiach.
 • Získaš brilantné zručnosti pre vysoko efektívnu prácu s klientami v oblasti koučingu, mentoringu, poradenstva a terapie zameranej na odstránenie kompulzívneho jedenia, binge eating, psychogénneho jedenia, chronického diétovania, stagnácie v chudnutí, závislosti na jedle a sladkom jedle. 
 • A to najdôležitejšie: vybuduješ si podnikanie, ktoré Ti dáva absolútny zmysel, vieš sa v ňom plne realizovať a prejaviť svoje dary. Svojich klientov dokážeš naozaj uzdravovať z tyranie prejedania a mentálnej klietky diétneho myslenia.

Ako veľmi túžiš naplniť svoj život
profesionálnou pomocou tým, ktorí Ťa SKUTOČNE potrebujú?

 

Ako veľmi túžiš ŽIŤ svoje POSLANIE?

To, čo sa u mňa NAUČÍŠ, nezískaš NIKDE INDE
na JEDNOM MIESTE.

ČO JE NA TOMTO VÝCVIKU JEDINEČNÉ?

Budeš sa učiť cez svoj vlastný osobný rast.

Nebudeš len prijímať informácie. Budeš deň čo deň bližšie k sebaprijatiu, sebaláske, pochopeniu svojho problému, transformácii a skutočnej zmene.

ČO ŤA ČAKÁ?
9-mesačná cesta k vedomému, naplnenému a zmysluplnému osobnému a profesnému životu.

Staneš sa AUTENTICKÝM MENTOROM, ktorý to má všetko reálne odžité, nie LEN naučené...

Vieš, čo sa deje Tvojim budúcim klientom?

Tí, ktorí chcú schudnúť, sú väčšinou uväznení v cykle diétovania a šialenstvom prejedania.
Každé jedlo môže byť emočným bojom, ktorý vyúsťuje
do nulovej sebaúcty, úzkostí,
sebaobviňovania, beznádeje, bezmocnosti a hanby

Ľudia, ktorí chronicky diétujú, chudnú a priberajú NEPOTREBUJÚ len PORADIŤ.

Potrebujú POCHOPENIE.

Potrebujú TRANSFORMÁCIU.

Emočnú úľavu.

Hlbokú premenu.

A TEBA!

O čom ten výcvik vlastne je?

O hlbokom porozumení.

 Začíname 23. septembra 2024 

Vďaka 9-mesačnej ceste porozumieš plne princípom účinných nástrojov vo vedení klientov
von z emočného či kompulzívneho jedenia a diétovania. Pochopíš tak do hĺbky seba a všetkých, ktorí tam vonku na Teba čakajú.

Osvojíš si množstvo techník, nástrojov a stratégií, aby:
 • si získala kľúč k efektívnejšej a vedomejšej práci so sebou a ľuďmi trpiacimi emočným jedením a chronickým diétovaním
 • budeš mať návod na komplexnú prácu s klientami a vždy budeš vedieť identifikovať ich skutočný problém
 • vďaka všetkému, čo sa tu naučíš, budeš môcť s klientami robiť „veľké veci“ a podporiť ich v skutočnej transformácii
 • prostredníctvom špecifických techník pomôžeš zmeniť nefunkčné a automatizované vzorce správania
 • naučíš sa ako zvládnuť vlastnú emocionalitu a odovzdať to klientom
 • prejdeš všetky 3 dôležité oblasti v uzdravovaní – nastavenie mysle, emočnú slobodu a výživu
 • v neposlednom rade sa dozvieš všetko, čo potrebuješ pre budovanie svojej úspešnej značky, cenotvorby, time-manažmentu a work-life balance.

Toto je niečo, čo sa na žiadnom odbornom výcviku nenaučíš. Aj preto sa množstvo koučov, terapeutov či mentorov nedokáže dlho rozbehnúť a často ani nezačnú podnikať.

To ale nebude tvoj prípad! Ty sa totiž súbežne s výcvikom môžeš pripravovať na svoje srdcové podnikanie a zarábanie

Jednoducho po výcviku budeš mať kompletné informácie a nástroje
na tvorbu svojej hviezdnej a atraktívnej značky s plnou kompetenciou
pre pomoc tvojim srdcovým klientom!

Je tu však jedno VAROVANIE!

 • Potrebujem doslova CELÚ TVOJU DUŠU, zanietenie a entuziazmus.
 • Potrebujem vidieť AKTÍVNY PRÍSTUP a nasadenie pre tvoju budúcu prácu a pomoc klientom.
 • Potrebujem, aby si bola HLBOKO PONORENÁ DO TÉMY  a skúšala všetko na vlastnej koži.
 • Potrebujem, aby si bola plne OTVORENÁ UČENIU, experimentovaniu a skúmaniu seba samej.

Na výcviku nezískaš len vedomosti, ale
skutočné POZNANIE a neprenosnú skúsenosť.

Barbara je pre mňa výnimočnou osobou nie len z odborného, ale aj z ľudského hľadiska, vďaka jej nesmiernemu nadšeniu a zápalu. Kedykoľvek má možnosť, rada vedomosti zdieľa so všetkými, komu by mohli byť čo i len trošku nápomocné. Odborné vedomosti podáva ľudskou rečou za účelom vzdelávania pre každého, koho táto problematika zaujíma. Veľa skúseností má aj s výživou detí, čo nie je bežné, ale aj s optimalizáciou stravovania vegetariánov a vegánov.
Mgr. Michal PáleníkDietológ relácie Extrémne premeny, CEO spoločnosti Planeat, s.r.o.
Barbara ma zaujala nielen po stránke teoretickej, ale aj praktickej – ocenila som, že má sama vyskúšaných niekoľko výživových smerov, pozná negatíva aj pozitíva a nepresadzuje len svoje presvedčenia. Spolupráca s ňou bola príjemná, aj na kurzoch, aj v súkromí. Veľké ďakujem dávam za to, že mi vždy zodpovedala na všetky položené otázky.
Monika TóthováAutorka a tvorca Rawplacky.sk
Barbaru som mala to šťastie spoznať, ako hlavnú lektorku na kurze zdravej výživy. Hneď som si všimla jej vysokú rozhľadenosť a odbornosť vo všetkom čo sa jej študenti, vrátane mňa neustále pýtali. Jej dopodrobna profesionálne vypracované prednášky som hltala od A po Z. Keď som šla na tento kurz mala som mnoho nezodpovedaných otázok aj vedeckého charakteru. Po pravde som ani nečakala, že mi na ne niekto adekvátne odpovie. To som sa však veľmi mýlila. Barbara nielen dokázala na všetko komplexne odpovedať, ale robí to tak, že vôbec nemáte pocit, že ju obťažujete, alebo by nemala ochotu. Viem, že je neustále atakovaná otázkami od všetkých svojich študentov, ktorým ponúkla neustálu pomoc pri konzultovaní klientov, ktorí sa podujmú na zlepšenie svojho stavu pomocou výživy, napriek tomu vždy odpovie na každý mail veľmi dôkladne. Tak to vyzerá keď človek robí prácu, ktorú miluje, má pre ňu zapálenie a vysokú odpornosť. Barbara je mojou veľkou inšpiráciou, ako byť lepšia vo svojom obore. Vážim si ju nielen pre jej múdrosť, ale aj ľudskosť.
Mirka LuberdováModelka, Ambasádorka projektu HÝBSA Slovensko , výživová poradkyňa
Odkedy som sa začala venovať strave, cvičeniu a neskôr aj práci osobného trénera chodila som po mnohých školeniach na Slovensku aj v Čechách a vyhľadávala odborníkov, ktorí by ma mohli niečo nové naučiť. O Barbare som sa dozvedela pár rokov dozadu od bratranca, ktorý je profesionálny športovec a svoj stravovací plan zveril práve do rúk Barbary. Nesmierne si pochvaľoval, ako mu to všetko sedí a že Barbara je jednoducho kapacita. Neskôr som sama absolvovala kurz Poradca pre výživu. Keď som potom Barbaru prvý krát počúvala na prednáške, bolo mi jasné, že to je odborníčka, s akou som sa ešte nestretla. Neskutočne fundovane dokázala odpovedať absolútne na všetko. Od stravy, cez anatómiu, choroby... a to úplne dopodrobna. Nesmierne obdivujem ľudí, ktorí sa rozumejú tomu čo robia a Biba to robí ešte tak excelentne, že keď rozpráva o problematike jednoducho nechcete, aby prestala, pretože ste úplne uchvátený všetkými vedomosťami a informáciami, ktoré vám dáva. Som nesmierne rada, že som mala tú česť byť poslucháčkou takéhoto špičkového odborníka.
Lucia ŽuffováProfesionálny fitness tréner a výživový poradca
Už dlhší čas ma zaujímala problematika a témy týkajúce sa zdravého stravovania, zdravého životného štýlu a všetko, čo je s tým spojené. Tak som začala aktívne vyhľadávať na internete kurzy o výžive, až som sa dostala k Barbare. Ísť na kurz výživy pod vedením Barbary bol jeden z najlepších krokov, ktoré som urobila. Z každej prednášky som bola unesená, nadšená a nevedela som sa dočkať, kedy bude ďalšia prednáška. Barbara je skvelý odborník. Každá jedna prednáška bola veľmi zaujímavá, dozvedela som sa veľa nových informácií, prednášky boli vždy na vysokej úrovni a prednesené tak, že to každý laik pochopil. Barbara je nielen vzdelaná a sčítaná po odbornej stránke, ale perfektná aj ako človek.
Ivana KrištofovičováMama a zdravotná sestra
Bibi som mala tú česť a zároveň šťastie poznať z viacerých aspektov, či už ako človeka, odborníčku, konzultantku, lektorku... Odborne i ľudsky ma zaujala svojím širokým prehľadom, vedomosťami, skúsenosťami, otvorenosťou, prirodzenosťou, záujmom a obrovskou ochotou. Je jedným z tých vzácnych ľudí, ktorým na prvý pocit dokážete dôverovať. Ako záštita inštitútu a osoba žijúca tým, čo hlása, Vás dokáže bezprostredne inšpirovať. Navyše sa neskutočne orientuje aj vo výžive detí, vďaka čomu mi ochotne pomáha aj pri liečbe mojej malej dcérky. Málokedy stretnete takúto fundovanú odborníčku s ľudskou tvárou, ktorá sa vie poctivo a detailne pozrieť na Váš individuálny problém.
Jana Sekerková

Svojho klienta môžeš doviesť
len tak ďaleko a hlboko,
ako si bola ty sama.

Je to pre Teba?

sama si prešla alebo prechádzaš problémom emočného jedenia či prejedania, chronického diétovania a hladovania. Rada by si to definitívne pochopila, uzdravila a uzavrela a svoje hlboké skúsenosti pretavila na účinnú pomoc pre tých, ktorí ešte trpia

→ máš koučovací výcvik, si kouč, mentor, poradca avšak doteraz si nerozbehla svoju prax a rada by si sa úzko špecializovala na konkrétnu oblasť, v ktorej sa staneš excelentným majstrom

→ pracuješ v oblasti výživy, a vnímaš, že Tvoji klienti nemajú dlhodobé výsledky, a stále zlyhávajú pri dodržiavaní tebou nastavených pravidiel. Prechádzaš dezilúziou a hľadáš inovatívne techniky a metódy, ako skutočne svojim klientom pomôcť

→ túžiš si vybudovať profitabilné podnikanie s hlbokým zmyslom, ale zatiaľ si nenašla oblasť, v ktorej by si sa mohla skutočne realizovať. Táto téma Ťa priťahuje a cítiš v nej potenciál pre seba a uplatnenie svojich talentov.

Nenašla si sa a predsa Ťa to volá? Porozprávajme sa na free konzultácii
Chcem free konzultáciu

Ak už teraz cítiš motýle v brušku a v Tvojom srdci sa zapaľuje oheň túžby,
potom je tu pre Teba môj 

unikátny, jedinečný, komplexný a odborne nadupaný 
9-mesačný online výcvik s mojou osobnou podporou

kde Ti odovzdám všetko, čo potrebuješ do hĺbky ovládať, aby si sa stala

brilantným majstrom v oblasti profesionálneho nutričného mentoringu
pri emočnom jedení a závislosti na jedle

Takýto komplexný program nenájdeš nikde, pretože v sebe spája 2 desaťročia môjho vlastného štúdia,
osobných skúseností, vzdelávania u najlepších odborníkov,
roky mojej praxe, poradenstva, mentoringu, koučingu a terapií.

Môžeš spolu so mnou a pod mojím vedením vybudovať vlastnú osobnú značku a nezdržiavať sa na množstve začiatočníckych chýb pri budovaní podnikania.

Kto je tvorcom výcviku?

RNDr. Barbara Sviežená, PhD.

Profesne pôvodne genetik, molekulárny biológ, vedec, DNA a RNA expert a znalec.

Pred 12-timi rokmi som svoje vzdelanie rozšírila o oblasť výživy a špecializovala sa na prácu s klientami trpiacimi poruchami príjmu potravy, emočným/psychogénnym jedením, kompulziou a binge eating, chronickým diétovaním, negatívnym body image a zúfalou sebareštrikciou.

Okrem odborného vzdelania v danej oblasti sa posledných 5 rokov učím od najlepších koučov a mentorov – ako je Martin Mažár (expert na predaj a online biznis), Ludmila Hoosová (La Schola - biznis akadémia pre ženy), Peter Sasín (certifikovaný NLP tréner - NLP Akadémia), Marián Biesik (biznis a leadership kouč), Ing. Magdaléna Furková, ACC (certifikovaná koučka a NLP trénerka - Yourcoach Academy) a ďalších.

Spolupracovala a tvorila som s platformami ako Fitshaker.sk, Supershape.sk (cvicte.sk), Motilife Andyho Winsona (predtým Metagram), Fitlavia.sk a Planeat.sk Michala Páleníka.

Som autorkou množstva publikovaných článkov v rôznych médiách a spoluautorkou niekoľkých knižných bestsellerov z oblasti výživy (z dielne Fitshaker: Zdravá s bruškom, Zdraví papkáči, z dielne Fitlavia: Necukrím, chudnem, Zdravo jem, aj šetriť viem, Kulinársky trojlístok a ďalšie).

Nájdete ma aj:

Prečo absolvovať výcvik u mňa?

Ponúkam dlhodobo udržateľnú zmenu založenú na sebaspoznávaní a tréningu vedomého jedenia a žitia.

 • 20 rokov pôsobenia v oblasti biológie, genetiky, epigenetiky a výživy
 • Ig Nobel Prize v oblasti medicíny (2015) s tímom spoluautorov
 • doktorát v oblasti genetiky a molekulárnej biológie (Ph.D)
 • vzdelanie v oblasti preventívnej výživy akreditované MŠ ČR
 • 12 rokov skúseností s poradenstvom v oblasti výživy
 • 100-vky spokojných klientov
 • 1000-ce konzultačných hodín
 • 1000-ce hodín odprednášaných a odprezentovaných kurzov v prezenčnej aj online forme
 • takmer 2000 účastníkov výzvy Skoncuj s emočným prejedaním
 • vedenie Skupinového transformačného programu 1 a 2 pri emočnom jedení
 • 1000-ce účastníkov mojich webinárov, streamov a masterclass
 • odborná garancia a autorská tvorba kurzov o výžive
 • 10 rokov poradenstvo pri PPP (poruchách príjmu potravy) a závislosti na jedle
 • terapeutický výcvik a prax
 • absolvovaný výcvik NLP Praktikant v dvoch samostatných školách
 • absolvovaný výcvik NLP Master
 • skúsenosti s emočným koučingom
 • profesionalita, odbornosť a úprimný záujem o vašu zmenu
 • inovatívny prístup založený na štúdiu odborných zdrojov a neustálom vzdelávaní
 • osobné 20-ročné skúsenosti s poruchami príjmu potravy a emočným jedením
Čo všetko je súčasťou online výcviku?
A ako to bude celé prebiehať?
 • naučím ťa uchopiť, porozumieť a využívať princípy, metódy, techniky a stratégie pre tvoj vlastný prínos, ciele a zmysluplný život, ktoré vieš plne implementovať do svojej práce s kientami.
 • vďaka mojej osobnej podpore môžeš kontinuálne rásť a nestratíš sa v informačnom pretlaku, naopak, nastavíme pre teba individuálnu stratégiu a učebný plán
 • vytvoríme úzku komunitu nadšencov,  ktorým dáva zmysel sa rozvíjať, rásť a učiť sa nové zručnosti.
 • bude to veľmi osobné učenie a predsa v tom nikdy nebudeš sama.
 • celým procesom ťa budem partnersky sprevádzať a učenie nebude bolestným sebaštúdiom, ale radostnou cestou za poznaním

Ako to bude vyzerať v praxi?

Čaká nás 8 mesiacov spoločného učenia, rozvoja, experimentovania,
interakcie, sebaskúsenosti a osvojovania si nových zručností a 1 mesiac
na tvoje samoštúdium a prípravu na skúšku.

1. VIRTUÁLNA KNIŽNICA

počas 8 mesiacov budeme postupne otvárať dvere knižnice s jednotlivými 12-timi modulmi. Jednotlivé moduly sa budú sprístupňovať postupne, pretože na seba nadväzujú. Moduly obsahujú videá, audionahrávky, učebné materiály a pomôcky, pracovné listy a pracovné pomôcky.

2. QA STRETNUTIA

Každý druhý týždeň sa budeme stretávať v online priestore za účelom zodpovedania všetkých otázok či pripomienok, postrehov k danej téme (párne týždne) - 2x do mesiace, celkom 18 stretnutí.

3. MENTORINGOVÉ STRETNUTIA

Každý druhý týždeň sa budeme stretávať v online priestore za účelom mentoringu vo vybraných témach a spracúvania pracovných listov (nepárne týždne) - 2x do mesiaca, celkom 18 mentoringov

4. NÁCVIKY TECHNÍK

súčasťou online výcviku sú nácviky techník pre ich úplné osvojenie. Každý z účastníkov bude mať možnosť predstaviť sa a nájsť si v úvode výcviku dvojicu alebo trojicu, s ktorou bude trénovať nové zručnosti a techniky (od druhej tretiny výcviku)

Si zvedavá, čo nás čaká na výcviku?

Základy výživy:

V module získaš potrebné vedomosti o výžive, biochémii, fyziológii a metabolizme. Naučíš sa hlboko rozumieť výžive človeka a všetkému, čo potrebujeme vedieť, aby sme vedeli odhaliť skutočné príčiny a dôsledky problémov s jedlom. Bez hlbšieho pochopenia výživy nedokážeme reálne vyhodnotiť skutočný problém odchýliek v stravovaní a regulácii príjmu potravy.

Výživové smery a diéty:

Porozumieš rôznym typom diét a výživových smerov a ich vplyve na organizmus. Vysvetlíme si do hĺbky pojmy metabolickej rezistencie a metabolického poškodenia. Identifikujeme skutočné príčiny nadváhy a obezity a dôvody, prečo sa niekedy chudnutie zastaví. Vďaka pochopeniu diét, ktorými si klienti prešli, budeme vedieť lepšie zacieliť účinnú pomoc a reálne nastaviť ciele.

Regulácia príjmu potravy a jej poruchy:

Pre plné pochopenie fungovania psychológie stravovania potrebujeme pochopiť ako je príjem potravy prirodzene regulovaný, povieme si o hormónoch, ktoré ovplyvňujú príjem potravy, anorexigénne a orexigénne dráhy a čo sa deje pri poruchách príjmu potravy. Pochopíme ako súvisí stres s chudnutím a priberaním. Kľúčový modul pre hlbšie pochopenie PPP.

Poruchy príjmu potravy – od anorexie po bulímiu:

Zameriame sa na škálu problémov s príjmom potravy, fokus bude na psychogénne a kompulzívne jedenie, chronické diétovanie, binge eating a stavy, ktoré nie sú diagnostikovateľné (teda neriešime psychiatrické diagnózy). Povieme si do hĺbky o emočnom jedení a ako pomôcť sebe a klientom prerušiť cyklus: baženie, prejedanie a sebaobviňovanie zo zlyhania.

Obezita a manažment obézneho klienta:

Čo sa deje pri obezite, na čo sa zamerať, kde viesť pozornosť, podpora obézneho klienta, nastavenie výživy a suplementácie a KBT pri obezite. Modul má obrovský význam pre vedenie klientov s bezitou. Naučíme sa, ako sa odlišuje prístup k obéznemu klientovi, ako nastaviť ich stravovanie a suplementáciu, ako udržať ich motiváciu a dosiahnuť cieľ.

Vedomé a intuitívne jedenie:

Čo znamená intuitívne jedenie, akým spôsobom klienta nastaviť na prechod k intuitívnemu stravovaniu, ako vnímať signály tela a kde začať, ak signály nevnímame. Intuitívne jedenie ako jediný dlhodobo udržateľný spôsob stravovania a nediétovania. Sami prejdeme cestu k intuitívnemu jedeniu, aby sme mali plnú skúsenosť a vedeli ju odovzdať. Intuitívne stravovanie je vysoko individualizované a bez vlastnej skúsenosti nevieme klienta správne viesť.

Diétna kultúra, negatívny body image, body shaming a body acceptance:

Modul o tom, ako prelomiť diétne myslenie a začať pracovať s telom, body scan, učenie sa prijatiu tela tak ako je. Na mnohých cvičeniach sa naučíme pracovať s telom a láskou k nemu. Prechod od negatívneho body image, cez body acceptance a body neutrality. Kým majú naši klienti negatívny vzťah k vlastnému telu, sabotujú svoje úsilie o chudnutie silným odporom.

Emocionalita a emočný fokusing:

Fokusing ako cesta sebauvedomenia a vytvorenia hlbokého vzťahu so sebou samým. Čo je fokusing a jeho proces, využitie fokusingu pri rôznych emóciách, selfterapia a práca s emóciami, identifikácia emócie a jej spracovanie zameraním do vnútra. Fokusing sa stane pevnou súčasťou nášho života. Cieľom je, aby nás emócie neovládali, ale aby sme s nimi vedeli vedome a zmysluplne pracovať u seba i u klienta.

Kognitívne-behaviorálne terapie pri emočnom jedení:

Pracovné listy a schémy pre klienta, pre vedomú zmenu správania. KBT zahŕňajú journalling, trackovanie postupu, sledovanie zmien a hľadanie riešení pri denných krízach. U niektorých klientov je práve KBT účinnou pomôckou pre zmenu. Vo všeobecnosti sa práve pri modernej KBT využívajú rôzne typy mindfullness techník, ktoré podporujú vedomé jedenie a vedomé žitie v prítomnosti.

Neurolingvistické techniky pri emočnom jedení:

V module prejdeme podstatu využitia NLP techník pre hĺbkovú zmenu vzťahu k jedlu a telu. Využívame prácu s limitujúcimi presvedčeniami o sebe, ktoré bránia procesu chudnutia, techniky na zmenu správania, automatizovaných vzorcov správania, identifikáciu spúšťačov, nastavenie budúcej zmeny a odstránenie chuti na sladké u klientov. Aby sme vedeli využiť jednotlivé techniky a zasadiť ich do celkovej stratégie práce s klientom, potrebujeme hlbšie nazrieť do princípov neurolingvistického programovania.

Identifikácia problému a vedenie úspešnej konzultácie:

Jeden z najvýznamnejších modulov pre samotnú prax. V module prechádzame modelovými príkladmi, pracujeme s ukážkami konzultácií a prejdeme celý postup vedenia konzultácie pre maximalizáciu výsledného efektu. Naučíme sa identifikovať reálny problém u klienta, pochopíme čo potrebujeme primárne riešiť, a ako uchopiť osobnosť klienta tak, aby bol otvorený dlhodobej spolupráci. Stratégie pre úspešnú konzultáciu a tiež pre konzultáciu spojenú s predajom služieb.

Vytvorenie úspešnej praxe:

Budovanie a vytvorenie vlastnej značky, cenotvorba, marketing značky, ako na sociálne siete, komunikácia obsahu, tvorba obsahu a videí, časový harmonogram a štruktúra plánovania, vytvorenie ponuky, ako osloviť srdcového klienta. Jedinečný modul, ktorý zahŕňa všetky potrebné témy dôležité pre prax a budovanie vlastného úspešného biznisu. Obsah modulu je zameraný na biznis mentoring, ktorý sa zvyčajne vyučuje v samostatných biznis akadémiách. Súčasťou modulu bude strategická konzultácia zameraná na Tvoju prax.

Základy výživy:

V module získaš potrebné vedomosti o výžive, biochémii, fyziológii a metabolizme. Naučíš sa hlboko rozumieť výžive človeka a všetkému, čo potrebujeme vedieť, aby sme vedeli odhaliť skutočné príčiny a dôsledky problémov s jedlom. Bez hlbšieho pochopenia výživy nedokážeme reálne vyhodnotiť skutočný problém odchýliek v stravovaní a regulácii príjmu potravy.

Výživové smery a diéty:

Porozumieš rôznym typom diét a výživových smerov a ich vplyve na organizmus. Vysvetlíme si do hĺbky pojmy metabolickej rezistencie a metabolického poškodenia. Identifikujeme skutočné príčiny nadváhy a obezity a dôvody, prečo sa niekedy chudnutie zastaví. Vďaka pochopeniu diét, ktorými si klienti prešli, budeme vedieť lepšie zacieliť účinnú pomoc a reálne nastaviť ciele.

Regulácia príjmu potravy a jej poruchy:

Pre plné pochopenie fungovania psychológie stravovania potrebujeme pochopiť ako je príjem potravy prirodzene regulovaný, povieme si o hormónoch, ktoré ovplyvňujú príjem potravy, anorexigénne a orexigénne dráhy a čo sa deje pri poruchách príjmu potravy. Pochopíme ako súvisí stres s chudnutím a priberaním. Kľúčový modul pre hlbšie pochopenie PPP.

Poruchy príjmu potravy – od anorexie po bulímiu:

Zameriame sa na škálu problémov s príjmom potravy, fokus bude na psychogénne a kompulzívne jedenie, chronické diétovanie, binge eating a stavy, ktoré nie sú diagnostikovateľné (teda neriešime psychiatrické diagnózy). Povieme si do hĺbky o emočnom jedení a ako pomôcť sebe a klientom prerušiť cyklus: baženie, prejedanie a sebaobviňovanie zo zlyhania.

Obezita a manažment obézneho klienta:

Čo sa deje pri obezite, na čo sa zamerať, kde viesť pozornosť, podpora obézneho klienta, nastavenie výživy a suplementácie a KBT pri obezite. Modul má obrovský význam pre vedenie klientov s bezitou. Naučíme sa, ako sa odlišuje prístup k obéznemu klientovi, ako nastaviť ich stravovanie a suplementáciu, ako udržať ich motiváciu a dosiahnuť cieľ.

Vedomé a intuitívne jedenie:

Čo znamená intuitívne jedenie, akým spôsobom klienta nastaviť na prechod k intuitívnemu stravovaniu, ako vnímať signály tela a kde začať, ak signály nevnímame. Intuitívne jedenie ako jediný dlhodobo udržateľný spôsob stravovania a nediétovania. Sami prejdeme cestu k intuitívnemu jedeniu, aby sme mali plnú skúsenosť a vedeli ju odovzdať. Intuitívne stravovanie je vysoko individualizované a bez vlastnej skúsenosti nevieme klienta správne viesť.

Diétna kultúra, negatívny body image, body shaming a body acceptance:

Modul o tom, ako prelomiť diétne myslenie a začať pracovať s telom, body scan, učenie sa prijatiu tela tak ako je. Na mnohých cvičeniach sa naučíme pracovať s telom a láskou k nemu. Prechod od negatívneho body image, cez body acceptance a body neutrality. Kým majú naši klienti negatívny vzťah k vlastnému telu, sabotujú svoje úsilie o chudnutie silným odporom.

Emocionalita a emočný fokusing:

Fokusing ako cesta sebauvedomenia a vytvorenia hlbokého vzťahu so sebou samým. Čo je fokusing a jeho proces, využitie fokusingu pri rôznych emóciách, selfterapia a práca s emóciami, identifikácia emócie a jej spracovanie zameraním do vnútra. Fokusing sa stane pevnou súčasťou nášho života. Cieľom je, aby nás emócie neovládali, ale aby sme s nimi vedeli vedome a zmysluplne pracovať u seba i u klienta.

Kognitívne-behaviorálne terapie pri emočnom jedení:

Pracovné listy a schémy pre klienta, pre vedomú zmenu správania. KBT zahŕňajú journalling, trackovanie postupu, sledovanie zmien a hľadanie riešení pri denných krízach. U niektorých klientov je práve KBT účinnou pomôckou pre zmenu. Vo všeobecnosti sa práve pri modernej KBT využívajú rôzne typy mindfullness techník, ktoré podporujú vedomé jedenie a vedomé žitie v prítomnosti.

Neurolingvistické techniky pri emočnom jedení:

V module prejdeme podstatu využitia NLP techník pre hĺbkovú zmenu vzťahu k jedlu a telu. Využívame prácu s limitujúcimi presvedčeniami o sebe, ktoré bránia procesu chudnutia, techniky na zmenu správania, automatizovaných vzorcov správania, identifikáciu spúšťačov, nastavenie budúcej zmeny a odstránenie chuti na sladké u klientov. Aby sme vedeli využiť jednotlivé techniky a zasadiť ich do celkovej stratégie práce s klientom, potrebujeme hlbšie nazrieť do princípov neurolingvistického programovania.

Identifikácia problému a vedenie úspešnej konzultácie:

Jeden z najvýznamnejších modulov pre samotnú prax. V module prechádzame modelovými príkladmi, pracujeme s ukážkami konzultácií a prejdeme celý postup vedenia konzultácie pre maximalizáciu výsledného efektu. Naučíme sa identifikovať reálny problém u klienta, pochopíme čo potrebujeme primárne riešiť, a ako uchopiť osobnosť klienta tak, aby bol otvorený dlhodobej spolupráci. Stratégie pre úspešnú konzultáciu a tiež pre konzultáciu spojenú s predajom služieb.

Vytvorenie úspešnej praxe:

Budovanie a vytvorenie vlastnej značky, cenotvorba, marketing značky, ako na sociálne siete, komunikácia obsahu, tvorba obsahu a videí, časový harmonogram a štruktúra plánovania, vytvorenie ponuky, ako osloviť srdcového klienta. Jedinečný modul, ktorý zahŕňa všetky potrebné témy dôležité pre prax a budovanie vlastného úspešného biznisu. Obsah modulu je zameraný na biznis mentoring, ktorý sa zvyčajne vyučuje v samostatných biznis akadémiách. Súčasťou modulu bude strategická konzultácia zameraná na Tvoju prax.

 

Online výcvik bude prebiehať 8 mesiacov + mesiac samoštúdium a príprava na skúšku.
Výcvik prebieha interaktívnou formou v online priestore, aby ste mali možnosť pripojiť sa odkiaľkoľvek na svete.

Následne jeho obsah aj s materiálmi a bonusmi budete mať k dispozícii po dobu jedného roka od skončenia výcviku, takže sa k videám a materiálom budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek vrátiť a ďalej rozvíjať svoje naučené zručnosti.

 

A to ešte nie je všetko.

Dostaneš odo mňa aj skvelé
BONUSY

 • 3x individuálna konzultácia pre intenzívnejší osobný rast
 • podporu vo forme 20 min emergency callov pri rozvoji tvojho podnikania a práci s klientami
 • workshop 1 na tému Ako viesť úspešne online skupinu klientov
 • workshop 2 na tému Ako na úspešné webináre, ktoré skutočne predávajú

Za akú CENU získaš toto všetko?

 • 9 mesiacov spoločného štúdia, rozvoja a sebarozvoja
 • 12 informačne nabitých odborných modulov s množstvom edukauvnych videí,
  pracovných zošitov a listov
 • 18 mentoringových online stretnutí za účelom prehĺbenia poznatkov vo vybraných
  moduloch/témach
 • 18 QA stretnutie pre všetky vaše otázky v ktorejkoľvek téme
 • 3 individuálne konzultácie zamerané na stratégiu rozvoja tvojho podnikania
 • 1 špecializovaný workshop k spôsobu vedenia online skupinových programov
 • 1 špecializovaný workshop zameraný na tvorbu webinárov, ktoré skutočne predávajú
 • 3 emergency supervízne cally pri rozbehu Tvojho podnikania

Hodnota online výcviku sa odvíja od hodnoty, ktorú som vložila
za posledných 5 rokov do svojho vzdelania a rastu, čo bolo viac ako:

50 tisíc EUR,-

Samozrejme, 9-mesačný výcvik v mentoringu bude v inej cene

Bežná cena na webe bude

6.990 €

  Cena výcviku v absolútnej predpredajovej zľave  pre mojich prvých študentov

3.999,- €

Často kladené otázky o výcviku:

Koľko času mi výcvik zaberie?

Intenzita a rýchlosť štúdia je individuálna a závisí aj od Tvojich doterajších vedomostí a skúseností. Ak začínaš úplne od nuly, potom je vhodné venovať samoštúdiu približne 2-4 hodiny týždenne. Okrem toho budeme na spoločných online stretnutiach taktiež tráviť spoločný čas. Mentoringové a ďalšie online stretnutia budú vždy 1 víkend v mesiaci.

Je to pre mňa? Čo ak na to nemám talent?

Úspešné prevádzanie techník a stratégií nie je založené na talente, ale na tréningu zručností. Vo výcviku budeš mať dostatočné množstvo rôznorodých podkladov a podnetov k učeniu. Ideálne je, ak si osobne prešla poruchami príjmu potravy, emočným jedením, chronickým diétovaním. To Ťa predisponuje k hlbokému pochopeniu problémov a bolesti toho človeka, ktorý sa stane Tvojim klientom.

Čo sa stane, keď si výcvik objednám?

Ak sa zapíšeš na čakaciu listinu, budem Ťa do 24 hodín kontaktovať e-maiom a dohodneme si free konzultáciu, aby sme si vyjasnili naše očakávania. Krátko pred začatím dostaneš všetky potrebné informácie k prihláseniu sa do členskej sekcie webu, prístup do uzavretej podpornej skupiny na FB, linky k zoom meetingom a harmonogram stretnutí.

Ako dlho budem mať k materiálom z výcviku prístup?

K materiálom budeš mať prístup minimálne dva roky od ukončenia výcviku. Je to dôležité, pretože je možné, že sa budeš pre úspešnú prax potrebovať k niektorým informáciám vracať. Pre mňa je však dôležité, aby si si väčšinu potrebných poznatkov osvojila už počas výcviku.

Čo ak sa nebudem môcť zúčastniť online stretnutia?

Z každého online stretnutia vyhotovujem záznam, ktorý bude k dispozícii v členskej sekcii webu. Ak sa nemôžeš zúčastniť, môžeš dávať svoje otázky a pripomienky aj vopred, a budeme sa im venovať. Na druhej strane, tvoje výsledky vždy závisia od trénovania, experimentovania a sebareflexie. Čím viac priestoru si vyhradíš, tým intenzívnejší bude tvoj progres.

Môžem si výcvik fakturovať na firmu?

Samozrejme, je možné si fakturovať na firmu. Prípadne detaily vyriešime individuálnym dohovorom.

Môžem platiť na splátky?

Áno, výcvik je možné platiť na 3 splátky bez navýšenia (3X1.333,-EUR)

Ako prebieha skúška?

Skúška pozostáva z dvoch častí - 1. online testu, ktorý preverí teoretické znalosti a 2. z osobného pohovoru, súčasťou ktorého je ukážka prevedenia vybranej techniky. Na všetko sa budeme mať dosť času pripraviť.

Máš akékoľvek otázky,

alebo ti niečo nie je na 100% jasné?

Ak áno, rezervuj si free konzultáciu a poďme si to prebrať podrobnejšie.

Ak máš o výcvik skutočný záujem,

zapíš sa na čakaciu listinu a dohodneme si call.

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia vašej otázky. Zásady spracovania osobných údajov