SKUPINOVÝ TRANSFORMAČNÝ PROGRAM
s individuálnou podporou

 

Uzdrav sa z emočného prejedania
(len pre 10 žien)

ďalšie skupiny od 15. januára 2024

Jedlo a váha je Tvoj večný problém?

Týra Ťa chuť na sladké?

Nedarí sa Ti ostať štíhlou?

A si v štádiu, kedy vieš, že ďalšia diéta UŽ NEMÁ ZMYSEL?

JE ČAS NA RADIKÁLNE UZDRAVENIE - CELKOM INAK AKO DOTERAZ

Ty po akejkoľvek diéte či výzve

⇒ prídu všedné dni, ktoré ťa svojou rutinou stiahnu naspäť

⇒ tvoje hlboko fixované zlozvyky sa vrátia

⇒ sila motivácie sa vytratí

⇒ prevalcuje ťa mentalita všetko alebo nič

⇒ tvoje emócie ťa stiahnu do negativity voči sebe

⇒ rodina, deti, práca, stres...už to poznáš...

.... a tvojou útechou a úľavou sa stane opäť....jedlo...

 

Raz, dvakrát, a tretíkrát už mávneš rukou...že si stratený prípad...že práve tebe nikto nerozumie, že ty to máš ťažšie...

 

ALE TO TY PREDSA NECHCEŠ!

VEĎ UŽ SA TO STALO TOĽKOKRÁT...

neutekaj od seba - zastav sa!

Moja cesta peklom trvala 15 rokov, moje uzdravovanie ďalších 10 rokov. 
Dôvodom bolo, že som sa dlho bála požiadať o pomoc.
Bola som na to sama.
Ty to môžeš mať inak.
Budem tvojim láskavým sprievodcom a nedovolím ti vrátiť sa naspäť.

ČO SKUTOČNE POTREBUJEŠ?

⇒ vystúpiť zo šialenstva priberania a chudnutia

⇒ pochopiť, čo je za kolotočom obmedzovania a zlyhávania

⇒ pochopiť vlastné spúšťače a cravingy

⇒ preskúmať svoje emócie s láskavým sprievodcom

⇒ naučiť sa byť plne úprimná k sebe samej 

⇒ byť vždy v tom emočnom stave, ktorý chceš žiť

⇒ vedieť si navodiť radosť, spokojnosť, ľahkosť bytia kedykoľvek to potrebuješ

⇒ prechádzať životom s vedomím vlastnej hodnoty

⇒ jasne definovať kto si a čo skutočne chceš

⇒ vyriešiť vnútorné konflikty a naučiť sa pred konfliktami neutekať

⇒ prijať všetky svoje časti, aj tie nenávidené

⇒ pochopiť vlastných sabotérov, prijať ich a spracovať 

⇒ byť tu nielen pre druhých, ale najmä pre seba a v sebe

 

Jednoducho vyžarovať tú energiu, ktorú si kedysi mala....ale po ceste sa stratila...

To všetko môžeš. Môžeš sa to naučiť. A dokonca to nie je také náročné, aby si to nezvládla práve ty. Práve teraz.
Lebo teraz si pripravená.

ČO PROGRAM PRINÁŠA

svoje pocity už nebudeš musieť zajedať sladkosťami: situácie dokážeš riešiť bez toho, aby si vyjedala zásoby

nepocítiš vlčí hlad a prejedanie sa stane MINULOSŤOU, ktorá sa už nikdy nevráti

pocítiš viac SLOBODY a viac sebadôvery, že ťa jedlo už neovláda

tvoja váha začne klesať a ty s nami osláviš prvé úspechy svojho úsilia

odmenou bude usmiata žena, ktorá sa na teba bude dívať zo zrkadla - jednoducho sa do seba zamiluješ

dovŕšiš svoj proces osobnej premeny - budeš naplno SAMA SEBOU A V SEBE

Vďaka kombinácii účinných techník, skupinových koučingov a individuálnej terapie.

TERAZ SI PRIPRAVENÁ 

NEPUSTI TÚTO ŠANCU NAVŽDY ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT

ČO HOVORIA ÚČASTNÍČKY

Dnešok je deň keď som dosiahla všetko čo som si veľmi priala dosiahnuť, a s malou dušičkou som v decembri verila že sa mi to práve s tebou konečne podarí. Dnes je ten deň keď som sa ráno zobudila s váhou 67,3. Ale to nie je všetko, ako bonus k tomu sa cítim lubena, prijatá, sama sebou a v pohode, bez stresu zo stravy či z jedla, bez úzkosti z toho že znova naspäť priberiem.
Katuška K.
Samotný Program bol dokonale prepracovaný, štrukturovaný, na veľmi vysokej úrovni, naozaj klobúk dole.Všetky techniky boli pre mňa veľmi užitočné, ktoré dokázali presmerovať moju pozornosť zo sebaľútosti a otvoriť sa novým pohľadom. Hľadať dôvody, príčiny, pochopenia mojich vnútorných konfliktov. Prišla som na to, že to nie sú rozdielne strany, oni sú totožné a potrebujú to isté - chápavé, láskavé prijatie.
Nori V.
Neuveritelne, ze mi to dnes konecne docvaklo… cele to do seba zapadlo… kde som sa odklonila od seba a kde som sa uplne odpojila … presne - muzsky svet - ambicie a ego… a teraz mi to hrozi opat… prichadzaju pokusenia, prilezitosti a ja musim konecne najst spravnu miernu, aby som do toho znova nespadla… ale uz si to aspon uvedomujem, je to nesmierna ulava
Renátka M.
Výrazne som zmenila pohľad na samú seba. Po prvých možno dvoch zoomoch som mala silné negatívne myšlienky o sebe – bála som sa otvoriť záznam z našich zoomov, mala som v hlave myšlienky, že sa nechcem vidieť - ako vyzerám, aké hlúposti som hovorila, ako sa rozprávam a podobne. Postupne sa tieto sebadeštrukčné a ponižujúce myšlienky rozplynuli, z čoho mám veľkú radosť.
Norika
Naučila som sa zastať a uvoľniť sa. Predtým som to vôbec nevidela. Až počas koučingu sa to celé uvidela. A veci sa dali do pohybu. Dnes sa mi nechce veriť, ako veľmi veľa sa v mojom živote zmenilo. Nielen v jedení, ale vo všetko, vzťahoch, partnerstve, s deťmi...keď sa obzriem naspäť, som celkom inou ženou.
Silvia D.
Nasledovala som volanie a cítila som, že musím dovoliť zomrieť tomu, za koho som sa doteraz považovala. Za závislú ženu na sladkom. Sladkosť, v akejkoľvek podobe bol môj pôžitok. Od dnes je môj pôžitok jedlo, také, keď sa chute dopĺňajú. A Zbohom závislosť . A pravdu? Ani mi nenapadlo, ani som nemala potrebu siahnuť po sladkom.
Evička D.
Čo mne ešte stále rezonuje ten pondelňajší zoom. Bola som v neskutočnej eufórii, celá moja duša kričala áno. A tieto dva dni mi postupne prichádzajú pochopenia tých obrazov. Cítim veľkú vdaku, že som pochopila. A cítim veľkú vďaku za každú z vás, za náš kruh, v ktorom sa dejú takéto magické veci.
Danielka P.
Dnes by som mohla napísať veľa o tom, ako pozitívne sa môj život zmenil vďaka skupinovému programu a Bibi, no môj odkaz bude znieť jednoducho, ak sa rozhoduješ či vstúpiť alebo nevstúpiť do programu, urob to, CHOĎ DO TOHO!
Martinka S.
Davam svoje zdravie na 1. miesto. Viem, ze niektore chute neovplyvnim silou vole a teda niektore potraviny su pre mna nevhodne. Zavislost na nich vymenim za slobodu a zdravie. Viem, ze ked zvladnen toto vlnobitie v povobe abstakov a automatizovanych zlovykov uz potom bude plavba pokojna. Obcasne burky zvladnem vdaka nastrojom a tejto skupine.
Renka M.

AKO PROGRAM PREBIEHA

V programe pracujeme KOMPLEXNE - s našimi emóciami, našou mysľou a aj našim telom a výživou. Všetky tri oblasti - EMÓCIE, MYSEĽ, TELO - sú dôležité pre skutočný výsledok.

ČO ŤA ČAKÁ:

 • SKUPINOVÉ ONLINE STRETNUTIA
  Každý týždeň jedno stretnutie cez Zoom - celkom 10x (v rovnakom čase, záznam k dispozícii). Na každom stretnutí prebieha koučing a osobný mikrokoučing, a učíme sa vždy novú efektívnu techniku. Na každé stretnutie máme prípravu vopred, aby sme techniky dokázali okamžite integrovať do nášho života. Si vtiahnutá priamo do akcie, na pasívne počúvanie videí zabudni!
 • INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE
  v rámci Programu zažiješ dve silné osobné konzultácie, kde prejdeme Tvoje dôverné témy a kde Ťa prevediem transformačnou technikou alebo koučingom. Môj prístup je založený na aktívnom počúvaní a plnom fokusingu na témy, ktoré ťa bolia. Na prvej konzultácii Ti vytvorím osobnú stratégiu len pre Teba.
 • TRANSFORMAČNÝ KOUČING
  Na spoločných aj individuálnych online stretnutiach mení Tvoje hlboké nastavenia priamo počas sedenia. Na rozdiel od koučingov zameraných na zmenu správania, my sa zameriame na hodnotový systém, a jeho úplný súlad s Tvojou identitou a poslaním. Jednoducho - Tvoj život sa začne vyvíjať v súlade s tým, kto skutočne si. 
 • INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP
  Každá sme jedinečná, aj keď náš problém je spoločný. Niečo vieme riešiť spoločne, niečo potrebuješ nastaviť individuálne. Pripravím Ti osobnú stratégiu a prezradím, ktoré techniky sú vhodné práve pre Teba pri Tvojom osobitom nastavení.
 •  EFEKTÍVNE TECHNIKY, ktoré si nezažila NIKDE INDE
  Veľmi dlho sa venujem len jednej téme - téme emočného jedenia a prejedania. Všetky naučené techniky z koučingu, neurolingvistiky, fokusingu a kognitívno-behaviorálnej terapie som PLNE prispôsobila našej téme. Absolútne Ti rozumiem, pretože som to všetko prežila. Viem, čo mi pomohlo a čo mi a mojim klientkam umožnilo žiť plnohodnotný život. To, čo viem, Ti odovzdám a naučím Ťa ako to integrovať do života.
 • INDIVIDUÁLNE STRAVOVACIE ODPORÚČANIA
  Súčasťou je nastavenie stravovania podľa rozsahu, aký si budeš želať. Niekto chce jedálniček. Niekto chce suplementačný plán. Niekto len potrebuje upraviť to, čo má. Moje know-how vo výžive zahřňa preventívnu aj klinickú výživu, výživu detí,  tehotných aj dojčiacich žien. Venovala som sa úspešne poradenstvu vo výžive 12 rokov a spolupracovala s najväčšími odborníkmi.
 • každodenný kontakt so mnou a malou skupinkou žien v uzavretej FB skupine
 • denný plánovač a priama podpora osobného rastu
 • pravidelná láskavá podpora

A špeciálne bonusy

ŠPECIÁLNY BONUS 1:
doživotný prístup do videoknižnice so 40-timi videami o tvojom probléme a ceste von - kurz Vedomá v jedle - slobodná v tele

ŠPECIÁLNY BONUS 2:
doživotný prístup k 28-dňovej výzve o prechode od emočného k intuitívnemu jedeniu

ŠPECIÁLNY BONUS 3:
neurolingvistické techniky v audionahrávkach

ŠPECIÁLNY BONUS 4:
Kompletný manuál k Programu - 90 dní spolu 

Chcem ti povedať, že tento manuál má z môjho pohľadu nevyčísliteľnú hodnotu. Po obsahovej, štrukturálnej a grafickej stránke mi príde až dokonalý. Zároveň som šťastná a dojatá. Je za ním vidno veľký kus práce a aj samotných nápadov, čo do neho obsahovo dať, ako ho štrukturovať a graficky upraviť, aby si nám čo najviac pomohla a spríjemnila cestu transformácie.
Katka K.

No a manuál, ktorý si nám poslala k celému programu – waw, waw, waw. Vždy keď si to otvorím, si poviem, ako krásne, prehľadne, štrukturovane si to spracovala a aké jednoduché to bude hocikedy sa vrátiť k tomu a prejsť si to celé odznova. Sprostredkovala si nám toľko vzácnych informácií, že cítim potrebu, vracať sa k tomu neustále, lebo určite každý jedenkrát v tom objavím ešte niečo navyše. Ďakujem z celého srdca, že si nám to uľahčila s týmto nádherným manuálom!

Nori V.

NIE SI SI ISTÁ, ČI TO JE PRE TEBA?

AKO PREBIEHA SKUPINOVÝ KOUČING

SKUPINOVÝ KOUČING NIE JE

- pasívne počúvanie kouča/mentora
- nezáväzné vykecávanie o probléme
- vedený koučing jednej osoby
- ani striedanie sa pri komunikácii našich najintímnejších spovedí.

Skupinový koučing znamená, že sa vopred vždy pripravíme a následne skupinu ja prevediem celým koučingom alebo technikou - ja vediem, každá z vás pre seba v sebe realizuje a je vedená.  V prvej časti stretnutia zdieľame naše skúsenosti a postrehy k URČENEJ TÉME, ktorá zahŕňa aj prípravu na techniku (napríklad odstránenie limitujúcich presvedčení, umenie riešenia konfliktov, sebapozorovanie vlastných emócií, disociácia od emočnej bolesti). Počas zdieľania vediem mikrokoučing, umocňujem Tvoje uvedomenia a potrebné vhľady. V druhej časti sa učíme aplikovať samotnú Techniku. 

Budeš mať určite priestor aj na intímnu spoveď - čo presne ťa bolí, trápi a na čo konkrétne budeme zameriavať našu pozornosť u Teba - a to na individuálnej terapii.
Nastavím Ti stratégiu, ako na to.

Súčasťou je nastavenie stravovania podľa rozsahu, aký si budeš želať.
Niekto chce jedálniček.
Niekto chce suplementačný plán.
Niekto len potrebuje upraviť to, čo má.

Naučím Ťa všetko, čo potrebuješ vedieť, aby si mohla ďalej kráčať sama.

Teraz máš šancu skutočne to dotiahnuť až do konca!

CENA SKUPINOVÉHO PROGRAMU 


1.350,- EUR

(alebo 450,- EUR mesačne pri 3 splátkach)

Cena za mesiac zodpovedá priemernej cene 5-tich KVALITNÝCH hodinových terapeutických sedení.
Ty za túto cenu dostaneš celkom 8 hodín skupinového koučingu mesačne a 60 minút individuálnej terapie. 
Denno-dennú podporu.
Individuálnu stratégiu chudnutia.

Za 90 dní - celkom 27 hodín kombinovaného koučingu a 2160 hodín podpory.

PREMEŇ TÚŽBU O SEBE NA 
SKUTOČNÉ JA

Mám oprávenie na využívanie neurolingvistických techník pri dlhodobej práci s klientami pre prelomenie ich starých návykov a limitujúcich presvedčení a tvorbe nových funkčných vzorcov myslenia.
Je to jeden z najefektívnejších spôsobov ako vystúpiť z emočného jednenia a závislosti na jedle.
Tieto techniky kombinujem s ďalšími efektívnymi spôsobmi  v komplexnej metodike prispôsobenej individuálne klientovi. V skupinovom koučingu používam jedinečnú a účinnú stratégiu na prelomenie nefunkčného správania a tvorbu nového.

Prečo to bude so mnou iné

Ponúkam dlhodobo udržateľnú zmenu založenú na sebaspoznávaní a tréningu vedomého jedenia a žitia.

 • 20 rokov pôsobenia v oblasti biológie, genetiky, epigenetiky a výživy
 • doktorát v oblasti genetiky a molekulárnej biológie 
  (Ph.D)
 • akreditované vzdelanie v oblasti preventívnej výživy
 • 12 rokov skúseností s poradenstvom v oblasti výživy
 • 100-vky spokojných klientov
 • 1000-ce konzultačných hodín
 • 10 rokov poradenstvo pri poruchách príjmu potravy a závislosti na jedle
 • terapeutický výcvik a prax
 • absolvovaný výcvik NLP Praktikant v dvoch samostatných školách
 • absolvovaný výcvik NLP Master
 • skúsenosti s emočným koučingom
 • profesionalita, odbornosť a úprimný záujem o vašu zmenu
 • inovatívny prístup založený na štúdiu odborných zdrojov a neustálom vzdelávaní
 • osobné skúsenosti s poruchami príjmu potravy a emočným jedením

SI PRIPRAVENÁ NAVŽDY SA ROZLÚČIŤ S EMOČNÝM JEDENÍM A ZAŽIŤ SKUTOČNÚ SLOBODU?

REZERVUJ SI SVOJE MIESTO

Meno*
Priezvisko*
E-mail*
Telefón*
Požadovaný balíček*
Fakturačné údaje - Adresa trvalého bydliska
Poznámka

Odoslaním objednávky prehlasujem, že som sa oboznámil/a so Všeobecnými obchodnými podmienkami a pravidlami pre Ochranu osobných údajov a súhlasím s nimi.